Xhensila publikon këngën “Lotët”, thotë se është një “ulerimë shpirti”

Në një kohë kur janë përhapur zërat për një ndarje të mundshme nga bashkëshorti i saj, Bes Kallaku, këngëtarja e njohur shqiptare Xhensila Myrtezaj ka vendosur të përqendrohet në profesion duke lansuar këngën e re me titull “Lotët”.

Projekti i fundit muzikor i Xhensilës vjen si një frymëzim i veçantë, pasi ajo zbuloi se kënga është konceptuar dhe krijuar gjatë periudhës së saj të shtatzënisë me të birin, Amen.

Xhensila ka ndarë me fansat e saj një dedikim të ndjerë për këngën e re.

“Është një projekt kaq me vlerë për mua sepse është krijuar kur brenda meje po rritej Amen. Përfundimisht nuk ka fuqi më të madhe njerëzore se ajo e gruas, e nënës dhe e femrës. Sido qe te jete koha brenda jush,luftoni dhe mbroni endrren tuaj deri ne fund. Kjo kenge eshte nje “ULERIME SHPIRTI””, ka shkruar ajo.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>