Publikohet ‘La la la’ e Alban Skenderaj

Këngëtari Alban Skenderaj ka lansuar projektin e tij më të ri.

Projekti u titullua ‘La la la’.

Këtë e bëri të ditur vetë këngëtari me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

Ai po ashtu la dhe një porosi në postimin në fjalë: “Këndoja lirisht personave toksikë që mundohen të t’i shuajnë ëndrrat e të të ulin vetëbesimin 🤐 #KeepOnDreamin’ 👊🏻”./21Media

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>