FOTO/ Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara janë një nga çiftet më të përfolura në shtypin rozë sidomos pas shtatzënisë së moderatores.

Në një foto që këngëtari ka publikuar mbrëmjen e djeshme në Instagram njofton se pritjes së ëmbël i po i vjen fundi.

“Edhe pak”, shkruan Luizi.

Lajmet FOTO/ Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>