Soni Malaj rikthehet me “E para e rralla”

Soni Malaj ka bashkuar forcat me Darën për të sjellë një bashkëpunim muzikor.

“E para e rralla” titullohet kënga më e re e dyshes, që tashmë është publikuar.

Kënga është lansuar e shoqëruar me videoklip dhe në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni të plotë.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>