Peci: Do punojmë për ndalimin e abuzimit me pronat shtetërore dhe për të ndërtuar institucione të ndershme dhe transparente

Minsitri i bujqësisë, Faton Peci ka reaguar pas vendimit të Gjykatës Themelore në Prishtinë për rikthimin e tokës në pronësi të shtetit. Peci ka thënë se Dorëzimi para korrupsionit dhe abuzimit me pronën shoqërore nuk është opsion. “Nuk do të heq dorë nga guximi për angazhim deri në rikthim të pronës në Ulpianë, pastrimin e gjendjes në Stankaj të Pejës, si dhe atë në të cilën operatori ekonomik…

Source

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>