Ilir Shaqiri publikon këngën e re

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Ilir Shaqiri ka publikuar këngën e tij më të re.

“Kush si këtu dashni nuk t’fal” titullohet kënga që është publikuar bashkë me videoklip.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vetë këngëtari, ndërsa për orkestrimin Xhevdet Gashi.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>