Besart Halimi publikon këngën e re, dedikim për nënën

Këngëtari shqiptar, Besart Halimi ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Nëna ime”.

Teksti i këngës është shkruar nga Kreshnik Avdiu, orkestrimi nga Ardian Kastrati, është prodhuar nga MProduction dhe producent ekzekutiv është Mirton Xhekaj.

Kujtojmë se projekti i fundit i artistit ka qenë potpuri e publikuar dy muaj më parë në bashkëpunim me Armend Shabanin./21Media

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>