Zëvendësministri Demelezi merr pjesë në lansimin e Programit për Fuqizimin e Ekonomive Rurale përmes Bujqësisë

Zëvendësministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Imri Demelezi morri pjesë në lansimin e Programit për Fuqizimin e Ekonomive Rurale përmes Bujqësisë (EREA). Programi EREA është projekt tre-vjeçar i financuar nga bashkëpunimi Austriak për Zhvillim dhe i zbatuar nga Caritas-i Zviceran në Kosovë. Ky projekt, ndër të tjera synon fuqizimin e ekonomive rurale në bujqësi duke forcuar…

Source

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>