Po fotografonte natyrën, turistja gjermane bie nga ujëvara në Përmet

Një turiste gjermane ka rënë nga ujërvara në zonën e Çarçovës në Përmet duke pësuar lëndime serioze në kokë dhe pjesë të trupit.

Fillimisht ajo është transportuar në Spitalin Rajonal të Gjirokastrës dhe më pas është përcjellë me helikopter në drejtim të Spitalit të Traumës në Tiranë.

Turistja me inicialet G.U. ishte pjesë e një grupi turistësh gjermanë që ishin duke vizituar kurorën e gjelbër në Çarçovë dhe teksa ishte duke fotografuar ka rënë nga ujëvara duke u lënduar rëndë.

Lajmet Po fotografonte natyrën, turistja gjermane bie nga ujëvara në Përmet >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>