Pyet Menduh Thaçi: Po a e dini sa ka vjedhë Arben Taravari?

Menduh Thaçi i PDSH-së tha se ish-kandidati për president i Maqedonisë së Veriut Arben Taravari “ka vjedhur”.

“A e din sa ka vjedhë Arben Taravari”, tha Thaçi në Pressing.

“Ka vjedhë?”, pyeti analisti Ilir Mirena.

“Po sigurisht”, iu përgjigj Thaçi.

Më pas panelistët diskutuan blerjen e shtëpisë në Shkup që ka bërë Taravari në vlerë prej 1 milion euro.

“Pa akuzë dhe del kandidat për president të Maqedonisë së Veriut”, pyeti Mirena se si është e mundur.

Lajmet Pyet Menduh Thaçi: Po a e dini sa ka vjedhë Arben Taravari? >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>