Peci në Panairin Ndërkombëtar Bujqësor të Parisit, diskutojnë për mundësitë e bashkëpunimit

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci ka marrë pjesë në edicionin e 60-të të Panairit Ndërkombëtar Bujqësor të Parisit. Në kuadër të kësaj vizite, ministri Peci ka zhvilluar një takim me ministrin, Marc Fesneau, me të cilin kanë diskutuar për politikat bujqësore, strategjitë si dhe mundësitë e bashkëpunimit për të përmirësuar sektorin bujqësor.

Source

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>