Peci: Çdo cent i shpenzuar nga Institucioni që unë drejtoj, ka adresë të qartë dhe të verifikueshme

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, ka thënë se bujqit dhe fermerët janë shpërblyer për punën e tyre. Përmes një postimi në faqen zyrtare në Facebook, ministri ka thënë se si Ministri janë libër i hapur sa i përket kërkesave të fermerëve, raporton Ekonomia Online. “Jemi libër i hapur karshi kërkesave të shoqërisë civile, cdo pyetjeje të gazetarëve si dhe shqyrtimit…

Source

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>