Ministrat Peci e Vatev vizitojnë ndërmarrjen “Bodrumi i Vjetër” në Rahovec

Ministri i Bujqësisë dhe Ushqimit i Bullgarisë, Kiril Vatev, i cili po qëndron për një vizitë dyditore në Kosovë, i shoqëruar nga ministri i Bujqësisë i Kosovës, pasdite kanë qëndruar për një vizitë në ndërmarrjen “Bodrumi i Vjetër” në Rahovec. Ekonomia Online sjell pamje nga kjo vizitë. “Bodrumi i Vjetër” është themeluar në vitin 1950 si ndërmarrje në pronësi publike. Më 2006 privatizohet dhe…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>