Leonora Jakupi shfaqet duke lexuar Kur’an në “Natën e Kadrit”

Sot, për besimtarët mysliman shënohet “Nata e Kadrit”, si një natë me rëndësi të madhe.

Me këtë rast këngëtarja shqiptare, Leonora Jakupi ka publikuar një foto ku shihet duke lexuar Kur’anin.

Ajo në Instagram ka postuar një faqe nga libri i shenjtë i myslimaneve dhe ka vendosur si emoji dy duar që luten./21Media

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>