Eskluzive: Majku zbulon këngën e re në ”Ftohtë e nxehtë”

Nga kjo javë dita e fundit e javës nuk do jetë më e njëjtë. Kjo pasi, në Rahoveci INFO, ka filluar një projekt i ri televiziv, i quajtur ‘Ftohtë e nxehtë’.

Ky projekt është shumë i veçantë, që do ju bëjë për vete me musafirtë që do ketë që nga java e parë.

I ftuari i sotëm ishte artisti i njohur, Majk i cili eskluzivsht zbuloi projektin e ri që do publikohet shumë shpejt në bashkëpunim me reperin e njohur gjerman.

Se për kë bëhet fjalë mund ta ndiqni në videon më poshtë.

Shumë të ftuar që ju i doni, fytyra publike dhe ngjarje interesante, do vijnë te ju përmes ekranit të Rahoveci INFO, çdo të diel nga ora 15:00.
”Ftohtë e nxehtë” për ju do vijë përmes Granit Miftarit dhe Flora Shabanit./21Media
Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>