Gjendet e vdekur një grua në Fushë-Kosovë

Një grua është gjetur dje e vdekur në banesën e saj në Fushë-Kosovë.

Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës, përmes raportit 24-orësh.

“HETIM MBI VDEKJEN – Rr. Drenica, Fushë Kosovë 29.04.2024-23:12. Është raportuar se nga familjarët, se viktima femër kosovare, në banesën e saj është gjetur pa shenja jete. Njësitë relevante policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Lajmet Gjendet e vdekur një grua në Fushë-Kosovë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>