Lajmi i fundit: Ziadin Sela do të futet në koalicion me Ali Ahmetin dhe Frontin Evropian

Maqedoni në mbledhjen e Kuvendit Qendrorë të ASH-së së udhëhequr nga Ziadin Sela është vendosur që në zgjedhje të garohet së bashku me Frontin Europian.

Pritet që kryetari Ziadin Sela të del dhe ta kumtojë lajmin për mediat pasi që takimi po zgjat ende, raporton Express.

Me këtë, ASH-ja e Selës bëhet partia e gjashtë që i bashkëngjitet Frontit Europian.

Lajmet Lajmi i fundit: Ziadin Sela do të futet në koalicion me Ali Ahmetin dhe Frontin Evropian >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>