Faton Peci e quan histori suksesi aktivitetin e Bekim Vokrrit në bujqësi

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, ka vizituar sot njërin nga bujqit që ai e quan histori suksesi. Me punën dhe përkushtimin në bujqësi, Bekim Vokrri është një shembull që duhet ndjekur sipas ministrit Peci, raporton Ekonomia Online. “Me zell dhe përkushtim ai kultivon kultura të shumta perimtare duke vecuar karrotën si prodhimtari primare një një sipërfaqe prej 70…

Source

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>