Disa persona të armatosur tentojnë të grabisin një shtëpi në Rahovec

Disa persona të panjohur të armatosur kanë tentuar të kryejnë grabitje në një shtëpi në Rahovec, raporton Policia e Kosovës.

Sipas Policisë, të njëjtit janë larguar në drejtim të panjohur, shkruan Rahoveci.info.

Rasti është nën hetime.

“Rahovec, 24.02.2024, 23:45. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur të armatosur në një shtëpi banimi kanë tentuar të kryejnë grabitjen e armatosur dhe të njëjtit janë larguar në drejtim të panjohur. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Rahoveci.info

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>