Delegacioni nga Bullgaria deguston verërat e Rahovecit

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, dhe ministri i Bujqësisë dhe Ushqimit i Bullgarisë, Kiril Vatev, pas vizitave te disa agrobiznese vendore, kanë pasur rastin të degustojnë verërat e prodhuara nga vreshtat e rajonit të Rahovecit. Vatev po qëndron për një vizitë zyrtare dyditore në Kosovë, në krye të një delegacioni, pjesë e të cilit ishte dhe ambasadori i…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>