Aksident i rëndë në Shqipëri, shoferi ‘fluturon’ në anën tjetër të rrugës

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme te rruga e “Elbasanit” te vendi i quajtur “Shtatë Xhuxhat.”

Një mjet tip Benz nuk e ka marrë kthesën mirë, ka vazhduar drejt dhe ka kaluar nga ana tjetër e rrugës duke u përplasur me një pemë.

Fatmirësisht deri më tani nuk raportohet për të lënduar, ndërsa akoma nuk dihet shkaqet e kësaj aksidenti.

Policia e Shtetit ndodheet në vendin e nagjarjes dhe po merren me rastin.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>