VIDEO/ Nuk ndalet Myrto Uzuni, shënon golin e 10-të në La Liga

Myrto Uzuni protagonist. Sulmuesi shqiptar ia doli të realizojë gol në ndeshjen mes Granadës dhe Alaves, takim ky i vlefshëm për La Liga.

Uzuni u tregua i saktë nga pika e bardhë e penalltisë, në minutën e nëntë.

Për Uzunin ky është goli i 10-të në La Liga, pas 30 ndeshjesh kampionat. Granada synon fitoren ndaj Alaves teksa aktualisht udhëheq me shifrat 2:0.

Granada renditet në vendin e 19-të dhe synon mbijetesën.

Lajmet VIDEO/ Nuk ndalet Myrto Uzuni, shënon golin e 10-të në La Liga >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>