Tragjedia në Shkodër/ Gjendet fëmija i dytë i mbytur në ujërat e lumit Buna

Informacione të reja kanë dalë në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Shkodër, ku një nënë së bashku me 3 fëmijët është hedhur në lumin Buna, pasi dyshohet se është dhunuar vazhdimisht nga bashkëshorti.

Mësohet se është gjetur edhe fëmija i dytë në lumin Buna, e cila është vajzë. Ndërkaq, vijojnë kërkimet për trupin e nënës dhe djalit.

Kujtojmë se Alma Arrazi së bashku me tre fëmijët kanë shkuar pranë urës së Bunës dhe aty dyshohet se janë hedhur në lumë.

Për pasojë, dyshohet se ata janë mbytur. Pas ngjarjes, është arrestuar bashkëshorti i saj Ergys Arrazi, që është nën akuzë për dhunë në familje dhe shkaktim i vetëvrasjes.

Lajmet Tragjedia në Shkodër/ Gjendet fëmija i dytë i mbytur në ujërat e lumit Buna >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>