Peci viziton fermerin në Fushë-Kosovë: Të rinjtë si Haxhiu i ofrojnë qëndrueshmëri sektorit të bujqësisë

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, ka zgjedhur që këtë të shtune të bëjë një vizitë tek fermeri Haxhi Krasniqi në fshatin Bardh të vogël në komunën e Fushë-Kosovës. Ministri i Bujqësisë, ka thënë se pavarësisht punës së madhe që e bën fermeri është hera e parë që vizitohet nga institucionet, qoftë ato lokale apo qëndrore, raporton Ekonomia Online. Peci…

Source

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>