Osmani refuzoi të hyjë në sallën e Këshillit të Sigurimit pa Vasfije Krasniqin, Fahrije Hotin, Elhame Muqollin e Shyhrete Tahirin

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka marrë pjesë në Këshillin e Sigurimit të OKB-së.

Ajo në ekip kishte katër gra, viktima të luftës në Kosovë, Elhame Muqolli, Fahrije Hoti, Vasfije Krasniqi dhe Shyhrete Tahiri.

Por burime të mediave tregojnë se këto gra janë penguar që të hyjnë në sallën e Këshillit të Sigurimit, përkundër se ishin të regjistruara.

Burimet thonë se Osmani ka refuzuar të hyjë në sallë pa to.

Më pas gjithçka ka shkuar sipas procedurave.

Lajmet Osmani refuzoi të hyjë në sallën e Këshillit të Sigurimit pa Vasfije Krasniqin, Fahrije Hotin, Elhame Muqollin e Shyhrete Tahirin >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>