Ledri Vula dhe Getoar Selimi paralajmërojnë bashkëpunimin e ri

Dy reperët e famshëm të skenës vendore, Ledri Vula dhe Getoar Selimi do të sjellin bashkëpunimin e ri muzikor.

Lajmin e ka bënë bërë të ditur të dy këngëtarët përmes një postimi të përbashkët të rrjetin social Instagram.

Ata kanë postuar një fotografi ku shihen duke luajtur shah, ngjashëm siç patën bërë futbollistët, ylli portugez Christano Ronaldo e argjentinasi Leo Messi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Getoar Selimi (@ghettogeasy)

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>