Ledri, Mc Kresha, Rashica, Lumi B, Capital T në iftar të përbashkët

Ledri, Mc Kresha, Milot Rashica, Lumi B, Capital T dhe disa emra tjerë të njohur të skenës sonë, sot ishin në iftar të përbashkët në njërin prej lokaleve të Prishtinës.

Bashkë me ta ishte edhe ish-kryetari i gastronomëve Petrit Kllokoqi.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale shihet se artistët tanë pas iftarit janë duke konsumar çaj të rusit.

Të qeshurat mes tyre shihet se nuk janë duke munguar.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>