Labi rikthehet në shtëpinë e tij, në RTV21

Moderatori i njohur, Labinot Gashi tashmë është rikthyer në shtëpinë e tij, në Rahoveci INFO.

Emisioni që për vite të tëra ka përçuar emocione, ka zbuluar talentë të shumtë dhe ka mbledhur para vetës një numër të madh të shikuesve “1 kafe me Labin” po rikthehet aty ku ka filluar, në Rahoveci INFO.

”Back home”, është mbishkrimi që i është vendosur promos së ”1 kafe me Labin”

Për detaje tjera lidhur me ”1 kafe me Labin” do ju mbajmë të informuar gjatë ditëve në vijimë./21Media

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>