FFK zbulon datën e finales së Kupës së Kosovës, por jo edhe lokacionin

Finalja e Kupës së Kosovës në futboll do të zhvillohet më 22 maj këtij viti.

Në finale do të ballafaqohen Prishtina dhe Ballkani.

Kryeqytetasit kaluan në këtë fazë duke eliminuar Dritën në gjysmëfinale, teksa Ballkani triumfoi ndaj Suharekës.

Loja do të zhvillohet duke filluar nga ora 15:00, teksa lokacioni nuk është bërë i ditur.

Ndryshe, stadiumi “Fadil Vokrri”, është në fazën e rinovimit dhe nuk do të jetë i gatshëm për lojë të paktën deri në verë.

Lajmet FFK zbulon datën e finales së Kupës së Kosovës, por jo edhe lokacionin >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>