Arrestohet një person në Bërnjak, Policia jep detajet

Një person është arrestuar në Bërnjak pasi gjatë kontrollit të dokumenteve kishte vendosur 50 euro.

Atij i janë gjetur pesë koshere me bletë dhe rreth 40 zogj të pulës.

“DHËNIE E RYSHFETIT – Bërnjak 27.04.2024 -15:30 . Është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas i Shqipërisë pasi që i njëjti në pikën kufitare gjatë kontrollit të dokumenteve kishte vendosur një kartmonedhë prej 50 eurosh. Lidhur me rastin është bërë kontrolli i automjetit ku është vërejtur se kishte pesë koshere me bletë dhe rreth 40 zogj të pulës. Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Lajmet Arrestohet një person në Bërnjak, Policia jep detajet >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>