Eroz Grezda jep njoftimin e papritur

Futbollisti shqiptar Eros Grezda ka mbyllur bashkëpunimin me klubin e Rudes në Kroaci.

Sulmuesi shqiptar la Partizanin në janar për t’u rikthyer në vendin ku jetonte prej vitesh.

Mirëpo, aventura e tij e rradhës në kampionatin kroat nuk shkoi aspak siç e priste.

Ditën e sotme, ai ka njoftuar në Instagram se ka marrë vendimin për të pushuar nga futbolli.

“Faleminderit Rudes për mundësinë dhe mirëkuptmin. Kam marr një vendim që për momentin të pushoj nga futbolli”, shkroi sulmuesi.

Lajmet Eroz Grezda jep njoftimin e papritur >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>