Bashkëjetoi me një të mitur, arrestohet një person në Pejë

Është arrestuar dje një person në Pejë, nën dyshimin se ka bashkëjetuar me një vajzë të moshës nën 16-vjeçare.

I njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Rr. Emin Basha, Pejë 22.04.2024 – 07:45. Lidhur me rastin, është arrestuar  i dyshuari mashkull kosovar dhe me vendim të prokurorit  i njëjti është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Lajmet Bashkëjetoi me një të mitur, arrestohet një person në Pejë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>