VIDEO/ Duart lart! Në makinë me fara kanabisi, momenti kur policia kap 23-vjeçarin në Shkodër

Në kuadër të operacionit policor të koduar “Prova” është vënë në pranga 23-vjeçari me iniciale S.K., në automjetin e të cilit gjetën një qese me 100 fara dhe një sasi lënde kanabis.

Gjatë këtij operacioni, në një vendparkim automjetesh, në qytetin e Shkodrës, shërbimet e Policisë kapën në flagrancë të riun të cilit iu gjet në makinë lënda narkotike.

Në vijim të operacionit, gjatë kontrollit në banesën e 23-vjeçarit, shërbimet e Policisë kanë gjetur një tjetër sasi lënde të dyshuar kanabis sativa.

Gjithashtu, policia ka sekuestruar në cilësinë e provës materiale 570 gramë lëndë kanabis, qindra doza të kësaj lënde dhe 100 fara kanabis.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Shkodër, për veprime të mëtejshme.

Lajmet VIDEO/ Duart lart! Në makinë me fara kanabisi, momenti kur policia kap 23-vjeçarin në Shkodër >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>