Trepça shpallet kampion pas 12 vitesh

Me një lojë të ashpër dhe të barabartë, klubi i basketbollit Trepça nga Mitrovica, ka arritur të kurorëzoj fitoren.

Minatorët arritën për vetëm një pikë më shumë të mundin klubin e basketbollit Golden Eagle Ylli.

Lajmet Trepça shpallet kampion pas 12 vitesh >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>