“Thuj” publikohet nga Ledri Vula dhe Ghetto Geasy

Ledri Vula dhe Ghetto Geasy janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor.

Dyshja e famshme e estradës shqiptare u rikthyen me bashkëpunim pas disa viteve.

“Thuj” titullohet kënga që Ledri dhe Ghetto e sollën të shoqëruar edhe me videoklip.

Teksti dhe melodia është bërë nga vetë reperët me muzikë dhe producim nga Bigdeal Records./21Media

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>