Sulmohet seksualisht një grua në Lipjan, arrestohet i dyshuari

Është arrestuar një burrë në Lipjan nën dyshimin se e ka sulmuar seksualisht një grua.

I njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

“Lipjan 13.05.2024-18:40. Viktima femër kosovare ka raportuar se ishte sulmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Lajmet Sulmohet seksualisht një grua në Lipjan, arrestohet i dyshuari >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>