“Spektakël i ngjyrave dhe i relievit”, Rama publikon pamje nga Lumi i Shalës: Atraksion turistik për të cilin flasin të gjithë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Facebook pamje magjike nga Lumi i Shalës i quajtur ndryshe nga turistët e huaj dhe tur-operatorët e njohur, si “Tajlanda shqiptare”, një mrekulli mes alpeve.

Një spektakël i vërtetë i ngjyrave dhe relievit, i ka komentuar kreu i qveerisë pamjet nga peizazhet e lumit.

Sipas Ramës, Lumi i Shalës sot është një atraksion turistik për të cilin flasin të gjithë.

Postimi
MIRËMËNGJES 😊
dhe me këto pamje nga peizazhet që Lumi i Shalës krijon në zonën e Shoshit të Dukagjinit, një spektakël i ngjyrave dhe i relievit, por edhe një atraksion turistik për të cilin flasin të gjithë, ju uroj një javë të mbarë🙏

Lajmet “Spektakël i ngjyrave dhe i relievit”, Rama publikon pamje nga Lumi i Shalës: Atraksion turistik për të cilin flasin të gjithë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>