Osmani njofton se Clinton do të jetë folëse në Forumin për Gratë, Paqen dhe Sigurinë që do të mbahet në Prishtinë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka njoftuar se ish-Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillary Clinton, do të marrë pjesë në Forumin për Gratë, Paqen dhe Sigurinë i cili do të mbahet në Prishtinë.

Osmani tha se Clinton do të jetë folëse në Forumin për Gratë, Paqen dhe Sigurinë.

Hillary Clinton

“Kemi nderin e madh që ta kemi Sekretaren e 67-të të ShBA-së, Hillary Clinton, e cila do të na drejtohet neve në Forumin për Gratë, Paqen dhe Sigurinë 2024”, shkroi Osmani.

Clinton do të flasë në këtë forumin përmes një videomesazhi.

Lajmet Osmani njofton se Clinton do të jetë folëse në Forumin për Gratë, Paqen dhe Sigurinë që do të mbahet në Prishtinë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>