Opozita hedh sërish molotov ndaj Bashkisë së Tiranës

Protesta e opozitës para Bashkisë së Tiranës ka nisur me tensione dhe hedhje molotovi, ku kërkohet dorëheqja e kryebashkiakut Erion Veliaj.

Forcat e policisë kanë marrë masa të forta dhe janë në përpjekje për të ruajtur rendin dhe sigurinë.

As këtë herë nuk ka munguar hedhja e vezëve dhe qepëve në drejtim të bashkisë.

Kjo është e disata herë që opozita mban një protestë para bashkisë, ndërsa skema është e njëjtë.

Për hedhjen e molotovëve ka pasur disa të arrestuar.

Lajmet Opozita hedh sërish molotov ndaj Bashkisë së Tiranës >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>