Lirohet Fahri Fazliu, i konfiskohet telefoni

Fahri Fazliu është liruar pas arrestimit që iu bë sot nga Gjykata Speciale.

Lajmin e ka konfirmuar familjari i Fahriut, Fadil Fazliu, i cili tha se të njëjtit i është konfiskuar telefoni.

Lexo edhe:

Lajmi i fundit / Klinaku: Gjykata Speciale sot ka arrestuar Fahri Fazliun, në luftë ai ishte 8 vjeç

“Po, është liruar Fahriu. Tash fola me të, telefoni iu ka konfisku dhe më tha se është intervistuar diçka, por nuk më tregoi detaje”, tha Fazliu për Klanin.

Specialja në shtator të vitit të kaluar pati bastisur banesën e Fazliut, për të cilën bastisje pati thënë se gjërat që i kanë marrë Specialja kanë qenë të kota për ta.

Lajmet Lirohet Fahri Fazliu, i konfiskohet telefoni >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>