Ledri e Elvana vijnë me “NO LOVE”

Elvana Gjata dhe Ledri Vula publikuan këngën e tyre të re të titulluar “NO LOVE”.

Ky projekt muzikor erdhi me videoklip, i cili ne kanalin “Youtube” veçse nisi të grumbullojë mijëra shikime.

Ndërsa, tekstin e këngës e ka shkruar vetë Ledri.

Ky projekt muzikor nuk është dueti i tyre i parë, ata kanë bashkëpunuar edhe disa herë të tjera./21Media 

 

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>