Kush e vrau Pëllumb Metën? Çfarë zbuloi sot ekspertiza

Vrasja e Pëllumb Metës në fshatin Shënvlash të Durrësit, vijon të jetë në sitën e hetimeve teksa detaje të reja dalin në dritë.

Ditën e sotme ekspertiza ka konfirmuar se arma e gjetur në pellgun me ujë në sektorin Rinia është përdorur për vrasjen e 50-vjeçarit.

Sipas ekspertizës balistike të pistoletës TT Mod-54, është konfirmuar se është pikërisht kjo arma me të cilën është kryer krimi.

Lidhur me ngjarjen janë dënuar tre fëmijët e viktimës, Hygerta, Hysen dhe Amarildo Meta.

Që të tre vazhdojnë të mbajnë të njëjtin qëndrim lidhur me vrasjen e babait.

Sipas qëndrimit të tyre, ekzekutorja e Pëllumb Metës është vajza Hygerta.

Lajmet Kush e vrau Pëllumb Metën? Çfarë zbuloi sot ekspertiza >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>