Ka përfunduar takimi i Ambasadorëve të QUINT-it me Kurtin

Ambasadorët e shteteve të QUINT-it i kanë shkuar në zyrë kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, këtë të hënë.

Siç mësohet takimi mes tyre tashmë ka përfunduar, por s’jepen tjera detaje.

Deri tani nuk dihet arsyeja e takimit dhe se për çfarë është diskutuar, ndërkaq nuk ka ndonjë njoftim nga Qeveria që e konfirmon ose jep detaje për takimin.

Lajmet Ka përfunduar takimi i Ambasadorëve të QUINT-it me Kurtin >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>