Detaje nga vjedhja në këmbimore në Ferizaj / I maskuari e lidhi punëtorin dhe i grabiti paratë

Një grabitje e armatosur ka ndodhur dje në një këmbimore në Ferizaj.

Sipas policisë, i dyshuari e ka lidhur viktimën me lidhëse plastike e më pas ka grabitur një shumë të konsiderueshme të parave.

Policia është duke e hetuar rastin.

Lexo edhe:

Grabitje e armatosur në Ferizaj: Dyshohet se janë vjedhur rreth 30 mijë euro në një këmbimore

“Ferizaj / 27.03.2024-12:21. Ankuesi  mashkull kosovar ka raportuar se një person i panjohur i maskuar dhe në kërcënimin e armës ka hyrë në lokal dhe pasi e ka lidhur – viktimën me lidhëse plastike, i ka grabitur një shumë te konsiderueshme parash. Lidhur me rastin janë duke u ndërmarr veprime hetimore”, thuhet në njoftim.

Lajmet Detaje nga vjedhja në këmbimore në Ferizaj / I maskuari e lidhi punëtorin dhe i grabiti paratë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>