Broja e Asani vulosin fitoren e miqësores ndaj Lihtenshejnit

Shqipëria luan miqësoren e parë në prag të Europianit të verës.

Pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri-Lihtenshtejn u mbyll me një gol nga Armendo Broja në minutin e 31′.

Bajrami kapi në befasi kundërshtarët me një top të shpejtë nga goditja e dënimit, duke pasuar te Broja, i cili përballë portierit nuk fal.

Ky ishte dhe goli i pestë me kombëtaren për 22-vjeçarin.

Në nisje të pjesës së dytë Shqipëria arriti të shënonte golin e dytë.

Ishte Jasir Asani ai që në minutin e 47′ i dhuroi kombëtares golin e dytë.

Lajmet Broja e Asani vulosin fitoren e miqësores ndaj Lihtenshejnit >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>