Ambasadori amerikan uron për Pashkë sa më të lumtura

Ambasadori i SHBA-së në Prishtinë, Jeff Hovenier, i ka uruar të gjithë besimtarët katolikë me rastin e Pashkëve.

Hovenier i uroi të gjithë ata që festojnë Pashkët në Kosovë dhe në botë.

“Për të gjithë ata që festojnë Pashkët në Kosovë dhe në botë, ju uroj Pashkë sa më të lumtur!”.

Lajmet Ambasadori amerikan uron për Pashkë sa më të lumtura >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>