Zyra e Presidentes shpall konkurs për praktikantë me pagesë

Zyra e Presidentes ka shpallur konkurs publik për angazhim të praktikantëve.

“Një përvojë e jashtëzakonshme në institucionin më të lartë kushtetues në Republikën e Kosovës”, thuhet në njoftimin e presidencës.

“Ju inkurajojmë të jeni pjesë e këtij konkursi dhe ju dëshirojmë suksese”.

Konkursi do jetë i hapur pesë ditë, nga data 14.3.2024 deri më 18:3:2024.

Në linkun poshtë e gjeni formularin:

Lajmet Zyra e Presidentes shpall konkurs për praktikantë me pagesë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>