Zhduket një vajzë e mitur në Vushtrri

Babai në Vushtrri e ka raportuar të zhdukur vajzën e tij të mitur.

“PERSON I ZHDUKUR- Rr. Dëshmorët e Kombit, Vushtrri / 22.03.2024 – 11:45. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se vajza e tij e mitur viktima femër kosovare nuk është kthyer në shtëpi pasi që ka përfunduar mësimin dhe nuk dihet se ku gjendet. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

Lajmet Zhduket një vajzë e mitur në Vushtrri >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>