Zhduket një grua nga Orllani i Podujevës

Me 9 shkurt, një grua është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendodhjen e saj.

Rasti është hapur edhe në polici.

Policia thotë se ky rast është duke u hetuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR/Fsh. Orllan, Podujevë 09.02.2024 – 07:30. Më 10.02.2024 ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj. Rasti në hetime.

Lajmet Zhduket një grua nga Orllani i Podujevës >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>