Zhduket një grua në Viti, rasti hetohet nga policia

Është raportuar e zhdukur një grua në Viti.

Ende nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Rasti është duke u hetuar nga policia.

“Viti / 10.03.2024  Me 12.03.2024 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare, me datën e cekur  është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar nga njësitet relevante”, thuhet në njoftimin e policisë.

Lajmet Zhduket një grua në Viti, rasti hetohet nga policia >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>